צור קשר
דלג על צור קשר

קופת גמל להשקעה

קופת גמל להשקעה - חיסכון טופ

 

חיסכון טופ היא קופת גמל להשקעה מבית מנורה מבטחים, המהווה אלטרנטיבה לחיסכון בבנק. הקופה מאפשרת את משיכת הכספים בכל שלב ללא קנס או משיכת הכספים בגיל פרישה כקצבה חודשית. 

קופת גמל להשקעה הינה מכשיר חיסכון חדש שבו, אין תשלום מס על רווחי ההון שנצברו בתקופת החיסכון אלא במועד הפדיון בלבד. 

להבדיל ממוצרי חיסכון אחרים, כגון פקדונות בבנקים או קרנות נאמנות, היתרון המשמעותי של קופת גמל להשקעה הוא בכך שפנסיית הזקנה שתשולם מהכספים שיופקדו לקופת הגמל להשקעה יהיו פטורים ממס. יתרון נוסף הוא האפשרות למשוך כספים מקופת הגמל בכל עת, ללא קנסות, ולחלופין לקחת הלוואה כנגד הכספים שנצברו בה. בנוסף, החוסכים נהנים מניהול מקצועי, דמי ניהול נמוכים יחסית והיעדרו של סכום מינימלי להפקדה.

כספי הקופה מנוהלים במגוון מסלולי השקעה, ביניהם מניות, אג"ח או שילוב שלהם על פי אופי וצרכי החוסך, וניתן לשנות את המסלול בכל עת ללא צורך בתשלום מס.

 

למי מיועדת קופת גמל להשקעה?

קופת גמל להשקעה הינה מוצר חיסכון המתאים הן למשקיעים לטווח קצר ובינוני, כאלה שיש להם סכום כסף בבנק והם לא עושים איתו שום דבר משמעותי, והן לחוסכים לטווח ארוך אשר מבקשים ליצור לעצמם תוספת לדמי הפנסיה העתידית. 
אין מגבלה של גיל או סכום הפקדה מינימלי למבקש לחסוך בקופת גמל להשקעה, וכן אין מגבלה על תדירות ההפקדה. העובדה שכספי הקופה נזילים וניתן למשוך אותם בכל עת ללא תשלום קנס על פירעון מוקדם, יחד עם הניהול המקצועי והאפשרות הפוטנציאלית לצבור תשואה נאה בעבור ההשקעה, הופכים את קופת הגמל להשקעה למוצר אטרקטיבי עבור כל אדם המבקש לחסוך עבור עצמו או עבור ילדיו.

דחיית תשלום המס למועד מאוחר יותר, תאפשר לך לקבל לתשלום מס נמוך יותר, כך שמשתלם להמשיך להשקיע בקופה, לאורך שנים ארוכות ככל האפשר. קופת גמל להשקעה מאפשרת לך להפקיד עד 70,000 שקלים לכל תעודת זהות.

 

מספרי חשבון בנק של קופת גמל להשקעה להעברה בנקאית

אחת האפשרויות להפקדת כספים לקופת הגמל להשקעה היא באמצעות העברה בנקאית, לרשותכם מספרי חשבון הבנק של קופות הגמל להשקעה של מנורה מבטחים.

 

שם קופה

מ"ה

בנק

סניף

מס חשבון עו"ש

חסכון טופ כללי

8675

לאומי

800

216361/08

חסכון טופ אג"ח

8678

לאומי

800

216362/06

חסכון טופ פאסיבי- מדדי מניות

8683

לאומי

800

216363/04

חסכון טופ פאסיבי מדדי אג"ח עד 25% במדדי מניות

8684

לאומי

800

216364/02

חסכון טופ שיקלי טווח קצר

8693

לאומי

800

216365/00

חסכון טופ מסלול הלכה

8716

לאומי

800

216366/98

 

 מי יכול לפתוח קופת גמל להשקעה?

קופת גמל להשקעה אינה מיועדת לציבור זה או אחר, אלא לכל מי שמבקש לחסוך כספים וליהנות מן ההטבות הנלוות לכך. להבדיל ממוצרי חיסכון אחרים, קופת הגמל להשקעה נוחה באופן מיוחד שכן כל אחד רשאי לפתוח אותה, ללא קשר לגילו או לסכום ההפקדה המינימלי שברצונו להפקיד. 
קופת גמל להשקעה היא כאמור פתרון לכל מי שמעוניין לחסוך כספים לעתיד, ובמיוחד עבור חוסכים המעוניינים בתכנון פיננסי לתקופה שלאחר פרישתם מן העבודה או כקופת חיסכון לילדים אשר תעמוד לרשותם בבגרותם.

 

 

 לפתיחת תוכנית באופן דיגיטלי


 

עבור לתוכן העמוד