צור קשר
דלג על צור קשר

הר הכסף

הר הכסף הוא אחת הדרכים הנוחות ביותר לגלות על חסכונות פנסיוניים, פוליסות לביטוח חיים וחשבונות בנק הקיימים על שם אדם מסוים. השירות ניתן לציבור הרחב דרך האינטרנט בשיתוף משרד האוצר, רשות שוק ההון, ביטוח וחיסכון ובנק ישראל. בשירות ניתנת האפשרות לחפש פוליסות הקיימות על שם המחפש או על שם קרוב משפחה שנפטר, בעזרת מספר תעודת הזהות.

הר הכסף מסייע למצוא חשבונות לא פעילים בקופות גמל, בקרנות פנסיה, בביטוחי חיים עם חיסכון ובקרנות השתלמות, ופוליסות ביטוח למקרה מוות. במקרה של חיפוש על שם קרוב משפחה שנפטר, ניתן יהיה למצוא גם חשבונות פעילים וגם חשבונות לא פעילים עבור כל סוגי הפוליסות מעלה.

הר הכסף הוא למעשה מנוע חיפוש אינטרנטי, כאשר החיפוש מוגבל למספר מקסימלי של עשרה חיפושים לכל תעודת זהות. יש לשים לב כי לעתים התוצאות לא יכללו פוליסות או חשבונות מסוימים, או שיציג חשבונות או פוליסות אשר אינם קיימים. לכן מומלץ לבצע במקביל בדיקה דרך סוכן ביטוח או ישירות מול חברות הביטוח השונות.

חיפוש של חשבונות או פוליסות דרך הר הכסף יניב תוצאות חלקיות בלבד, אשר כוללות את הגופים בהם החשבונות או הפוליסות קיימים. התוצאות לא יציגו את סוג החשבונות או הפוליסות, או את היתרות הקיימות בהם. בכדי לקבל מידע זה יש לפנות ישירות לחברות הביטוח באופן עצמאי או בעזרת סוכן ביטוח.

מחפשים מידע אודות חשבונות או פוליסות דרך הר הכסף וזקוקים לסיוע על מנת לקבל מידע נוסף ? פנו עוד היום לעטרת ביטוח און ליין ונשמח לעמוד לרשותכם.

 

עבור לתוכן העמוד