צור קשר
דלג על צור קשר

סוכן ביטוח בצפון

סוכן ביטוח בצפון הוא למעשה אדם אשר מתווך בין חברות הביטוח לאדם הפרטי, ותפקידו להתאים לכל אדם פוליסת ביטוח משתלמת באחת מחברות הביטוח איתן הוא עובד. על מנת לתפקד כסוכן ביטוח יש לקבל רישיון מתאים ממשרד האוצר, אשר מגדיר את התחום בו מתמחה הסוכן – ביטוח כללי, ביטוח ימי או ביטוח פנסיוני.

סוכן ביטוח בצפון לרוב אינו גובה עלות קבועה על תיווך בין חברת הביטוח למבוטח, ומתפרנס מהעמלות אשר הוא מקבל מחברות הביטוח השונות איתן הוא עובד. כך שהמבוטחים יכולים לקבל שירות אישי עבור המוצרים הביטוחיים אשר נמצאים על שמם, כולל קרנות פנסיה או גמל, ללא עלות נוספת.

העלות אשר נדרשת מהמבוטח לשלם היא דמי הניהול אשר נגבים על ידי חברות הביטוח, כאשר תפקידו של כל סוכן ביטוח בצפון הוא למצוא עבור המבוטח את החברה בה הכי משתלם לו לרכוש ביטוח. לכל אדם, בין אם בגיל מבוגר או צעיר, חולה או בריא, נדרשים מספר ביטוחים בסיסיים בכדי לאפשר לו ביטחון כלכלי בעתיד. על מנת לדעת אילו ביטוחים נחוצים לכם, ומהן החברות אשר בהן משתלם לכם ביותר לרכוש ביטוחים אלו, מומלץ להתייעץ עם סוכן ביטוח בצפון אשר יסייע לכם לבצע החלטות נכונות לטווח הארוך.

בין אם מדובר בביטוח רפואי, ביטוח חיים או פוליסת פנסיה, הטיפול הנכון בביטוחים ופוליסות אלו יכול להוביל לעתיד בטוח יותר, לכן לא כדאי להתפשר על סוכן ביטוח מנוסה ומקצועי.

מחפשים סוכן ביטוח בצפון ? פנו עוד היום לעטרת ביטוח און ליין ונשמח לעמוד לרשותכם.

עבור לתוכן העמוד