צור קשר
דלג על צור קשר

רשות שוק ההון ביטוח וחיסכון

רשות שוק ההון ביטוח וחיסכון הוקמה בשנת 2016 והינה יחידה עצמאית של משרד האוצר אשר תפקידה להסדיר ולפקח את התחום השירותים הפיננסיים בישראל. הרשות פועלת לשיפור שוק החיסכון הפנסיוני על ידי הגנה על החוסכים, וכן שמירה על יציבות הגופים המוסדיים על מנת שיעמדו בהתחייבויותיהם לציבור החוסכים.

בנוסף, רשות שוק ההון ביטוח וחיסכון פועלת לשיפור השירות הניתן לאזרח בתחום על ידי כך שמעודדת תחרות בין הגופים השונים וחדשנות טכנולוגית. הרשות יוזמת ותומכת בחידושים שונים בתחום כדוגמת הר הביטוח ומחשבונים אונליין בתחומים מגוונים אשר משפרים באופן משמעותי את הנגישות של האזרח למידע אודות החיסכון הפנסיוני שלו.

רשות שוק ההון ביטוח וחיסכון מפקחת על גופים שונים כדוגמת חברות לניהול קרנות פנסיה, חברות לניהול קופות גמל וקרנות השתלמות, חברות ביטוח, סוכני ביטוח, וכן חברות ויחידים הפועלים בתחום השירותים הפיננסיים המוסדרים. הפיקוח על גופים אלו נועד להסדיר את הפעילות בתחום זה, ולהגן על ציבור האזרחים.

רשות שוק ההון ביטוח וחיסכון מספקת לאזרח בדרכים שונות אפשרויות להשגת המידע המלא על כל החסכונות הפנסיוניים שלו על מנת שיוכל לעקוב אחר ניהולם התקין. מעקב אחר מידע עדכני זה הוא חשוב מאוד, על מנת לוודא כי אכן החסכונות שלכם מנוהלים באופן תקין ויעיל.

מחפשים מידע נוסף אודות רשות שוק ההון ביטוח וחיסכון ? זקוקים לסיוע בכל הקשור לחיסכון הפנסיוני שלכם ? פנו עוד היום לעטרת ביטוח און ליין ונשמח לעמוד לרשותכם.

עבור לתוכן העמוד