תפריט

רכבכם נפגע כתוצאה משביתות, מהומות, פרעות ורעידת אדמה? יש ביטוח!

סביר להניח שכבר החלפתם רכב אחד במהלך חייכם ומבחינתכם, אתם כבר יודעים הכל על ביטוחי הרכב אבל…

מה קורה כשהרכב שלכם ניזוק כתוצאה משביתות ,מהומות או רעידת אדמה ופתאום מסתבר שהנזק לא מכוסה? במקרים כאלה חברת הביטוח תסרב לפצות אתכם כי הפוליסה מחריגה אירועים אלה אשר פוטרת את החברה מלפצות את המבוטח, כגון: שביתות, מהומות, פרעות ורעידות אדמה. חברות הביטוח מאפשרות לרכוש הרחבות בגין ביטול החריגים המופעים בפוליסה וזאת בתוספת פרמיה.

לאור המקרים האחרונים שקרו בארץ, בניהם התפרעויות של מחאות והפגנות בהן רכבים רבים נפגעו, חשוב שתדעו כי במסגרת הביטוח המקיף רק בחלק מפוליסות הביטוח, ישנו כיסוי ביטוחי הכלול בפוליסה המכסה גם את נזקים אלה!

איציק שלומוביץ, מנכ"ל עטרת ביטוח און ליין בעפולה: "לאור המקרים האחרונים שהתרחשו בארץ, חשוב לנו להביא לידיעת המבוטחים שיש פתרונות למצבים לא שגרתיים אלה ותמיד כדאי שפוליסת הרכב שלנו תהיה רחבה ותכסה נזקים כתוצאה משביתות ,מהומות ורעידת אדמה. אנו ממליצים למבוטחים לבדוק את האותיות הקטנות בפוליסת הרכב המקיף, להתייחס לכל סעיף ולוודא כי במקרה חריג, אכן יהיה להם מענה הולם לסוגיות קשות אלה".

למידע נוסף - השאירו פרטים

צור קשר

מידע נוסף

כלל לא מסובך

פוליסות הביטוח של כלל נותנות מגוון רחב של כיסויים המתאימים לצרכים ולשימושים שלך.איך מצטרפים? תהליך ההצטרפות הינו פשוט וקל. במהלך התהליך הדיגיטלי יש להשיב

המשך קריאה...

זהירות נוכלים

ע"פ חוק, רק סוכן ביטוח ופנסיה מורשה ומקצועי רשאי לבצע עבורכם בדיקה של תיק הביטוח והפנסיה, באמצעות מערכות הר הביטוח והמסלקה הפנסיונית. לאחרונה מתרבות

המשך קריאה...

עקבו אחרינו

סרטון השבוע

לפרטים נוספים חייגו
WhatsApp chat
דילוג לתוכן