צור קשר
דלג על צור קשר

ביטוח חקלאי

ביטוח חקלאי היא אגודה שיתופית הפועלת בישראל כחברת ביטוח משנות ה-30, ומתמחה בביטוח כללי עבור המגזר החקלאי, אך מספקת שירות גם למגזר הפרטי. האגודה הינה בבעלותם של יותר ממאתיים קיבוצים, מושבים ואגודות.

האגודה מציעה מגוון פוליסות לחברי קיבוץ, וכן לתעשייה ועסקים הקשורים לקיבוצים, כדוגמת פוליסת רכב, בעלי חיים, תאונות אישיות ועוד. למגזר הפרטי האגודה מציעה בעיקר פוליסות רכב וביטוח דירה, וכן פוליסות רכוש וחבויות לעסקים ומושבים.

התמחותו ארוכת השנים של ביטוח חקלאי בכל הקשור לתעשייה הקיבוצית הופכת את האגודה למובילה בתחום זה, עם ניסיון רב בכל סוגי הביטוחים המשווקים לתעשייה זו. עבור קיבוצים, האגודה מספקת מענה מקצועי ומקיף לכל צרכי הקיבוץ מבחינה ביטוחית, ודואגת להתעדכן עם השנים על פי הצרכים המשתנים.

ביטוח חקלאי מספקת לחברי קיבוץ את מגוון הפוליסות הנחוצות לו, כאשר המבוטח יכול להיות רגוע כי הוא נמצא בידיים המקצועיות ביותר בתחום. האגודה מציעה גם מבחר ביטוחים עבור חברי מושב ומועצות אזוריות אשר מתאימים לצרכיהם הייחודיים. 

ההתנהלות מול ביטוח חקלאי דומה להתנהלות אל מול כל חברת ביטוח אחרת, ולכן הדרך הטובה ביותר לבצע כל פעולה היא בעזרת סוכן ביטוח מקצועי. ישנם מגוון סוכני ביטוח בארץ, אך לא כולם עובדים עם כל חברות הביטוח, לכן יש לברר אודות סוכנים אשר עובדים עם אגודה זו.

רוצים מידע נוסף על אפשרויות הביטוח של ביטוח חקלאי ? פנו עוד היום לעטרת ביטוח און ליין ונשמח לסייע לכם לבחור את הביטוח המתאים לכם ביותר.

עבור לתוכן העמוד