צור קשר
דלג על צור קשר

המסלקה הפנסיונית

המסלקה הפנסיונית היא כלי אינטרנט בעזרתו כל אדם יכול לקבל את כל המידע העדכני אודות החיסכון הפנסיוני אשר קיים על שמו. מדובר ביוזמה חדשנית של משרד האוצר אשר נמצאת בפיקוחו ומטרתה לשפר את השקיפות והנגישות בתחום החיסכון הפנסיוני אשר ניתן לאזרחי ישראל.

המסלקה הפנסיונית מאגדת מידע מכל גופי הביטוח, הפנסיה והגמל הקיימים בארץ אשר מתקבל לאחר שליחת בקשה לקבלת המידע על ידי המסלקה. גופים אלו מחויבים להעברת המידע המלא, הכולל את כל המוצרים הפנסיונים הקיימים עבור אדם מסוים באותו הגוף. המידע המפורט כולל את הסכומים אשר נצברו בכל קרן, מה סכום ההפקדות החודשיות, דמי ניהול, כיסויים ביטוחיים, ועוד.

המסלקה הפנסיונית מיועדת לשימושו האישי של כל אזרח וכן עבור סוכנים ביטוח ויועצים פנסיוניים, אשר תפקידם לנהל עבור אדם מסוים את קרנות הפנסיה ולדאוג עבורו לתנאים הנוחים ביותר.

המסלקה הפנסיונית היא פלטפורמה נוחה וידידותית למשתמש, ומספקת את כל המידע באופן פשוט ומהיר. אין צורך בפניה ישירה אל חברות הביטוח השונות, והמידע מרוכז עבורכם במקום אחד. ישנן שירותים שונים אשר ניתן לקבל דרך המסלקה, לדוגמת קבלת מידע ספציפי מגוף אחד, או על מוצר מסוים. בנוסף, ניתן לקבל מידע על קרנות פיצויים אשר המעסיק מפריש עבור עובד מסוים.

מחפשים מידע נוסף אודות פעולות שניתן לבצע בעזרת המסלקה הפנסיונית ? פנו כבר עכשיו לעטרת ביטוח און ליין ונשמח לעמוד לרשותכם.

עבור לתוכן העמוד