צור קשר
דלג על צור קשר

קרן פנסיה

בניגוד לשנים עברו, כיום אין כמעט אזרח בישראל אשר אין קרן פנסיה על שמו, או אף מספר קרנות פנסיה בחברות הביטוח השונות. מטרת הקרן היא לספק לכל אזרח חיסכון ממנו יוכל להתקיים בעת הפרישה לפנסיה, על ידי תשלומים המופרשים לקרן באופן חודשי במהלך החיים. בעת הפרישה, הקרן נפדית באופן של קצבה חודשית בסכום מסוים אשר ניתנת לאדם על שמו רשומה הקרן.

כיום כבר ידוע לכל כי קרן פנסיה היא קרן אשר יש להפריש אליה תשלומים חודשיים, בין אם האדם על שמו רשומה הקרן הוא שכיר או עצמאי. גם אם מדובר בשכיר, כל אדם צריך לנהל מעקב אישי על קרנות הפנסיה הרשומות על שמו ולוודא כי אכן הכספים מופרשים לשם על ידי המעסיק על פי חוק.

ישנן חברות ביטוח רבות בישראל אשר מציעות לנהל קרן פנסיה עבור כל אדם, כאשר הכסף למעשה שמור אצל חברות אלו עד הפרישה לפנסיה. כאשר בודקים היכן כדאי לנהל את קרן הפנסיה, ישנם קריטריונים מסוימים אשר מומלץ לשים לב אליהם טרם ההחלטה, כמו דמי ניהול אשר נגבים על ידי החברה.

ישנם מחשבונים שונים המאפשרים לדעת מהי ההפרשה החודשית המומלצת אל קרן פנסיה עבור אדם מסוים, כאשר כדאי להיעזר בסוכן ביטוח מקצועי על מנת לקבל ייעוץ מתאים.

רוצים לדעת הכל על קרן פנסיה והאפשרויות הקיימות עבורכם ? פנו עוד היום לעטרת ביטוח און ליין ונשמח לסייע לכם בכל הקשור לקרנות פנסיה וביטוחים שונים.


עבור לתוכן העמוד