צור קשר
דלג על צור קשר

הר הביטוח

הר הביטוח מאפשר לכל אחד גישה נוחה ומהירה לכל הביטוחים אשר קיימים על שמו, או על שם קרוב אשר נפטר. כיום, נושא הביטוחים הפך למורכב מאוד, כאשר ישנן חברות ביטוח רבות המציעות מגוון עצום של ביטוחים. עם השנים, אנשים רבים מאבדים מעקב אחר סוגי הביטוחים השונים אשר ברשותם.

הר הביטוח מספק מענה לבעיה זו, כאשר הוא מציע גישה לכל מוצרי הביטוח השונים אשר קיימים על שמו של אדם לאחר מסירה של פרטי זיהוי מסוימים. לעתים רבות, אנשים כלל אינם מודעים לביטוחים אשר קיימים על שמם, אשר יכולים לסייע להם במצבים מסוימים בחיים בהם הם זקוקים לכיסוי ביטוחי מתאים.

הר הביטוח מאפשר לכל אדם את היכולת לדעת על כל סוגי הביטוחים אשר קיימים על שמו, מביטוח רכב או ביטוח בית ועד ביטוחי בריאות. בעזרת אתר זה, אנשים רבים מגלים פעמים רבות כי יש להם סוגי ביטוחים אשר כלל לא ידעו על קיומם, והם אינם זקוקים להם או לחילופין זקוקים לסוג אחר של ביטוח באותו הענף.

הר הביטוח מסייע לכל אחד, גם אם הוא אינו סוכן ביטוח, לקבל את המידע המלא על פוליסות הביטוח הקיימות על שמו. כך הוא יכול לדעת בדיוק מהם הסכומים אותם הוא משלם על הביטוחים השונים, ומה הכיסוי הביטוחי המגיע לו בעת הצורך.

מחפשים מידע נוסף על הר הביטוח ? פנו עוד היום לעטרת ביטוח און ליין ונשמח לעמוד לשירותכם.

עבור לתוכן העמוד